O firmě

Dílna funguje od roku 1994. Zpočátku se specializovala na celkové opravy zážehových i vznětových motorů, později, jak se zvyšoval počet provozovaných motocyklů, postupně přešla na opravy a renovace motocyklových klikových mechanismů, výrobu kluzných ložisek (t.zv. šálků) pro spalovací motory automobilů a motocyklů a návrhy a výrobu racingových vačkových hřídelů.

V návaznosti na autoopravárenství provádí provozovatel znaleckou činnost ve strojírenství se specializací opravy a technický stav motorových vozidel. Jde především o odhalování chyb při opravách motorových vozidel a mobilních strojů  a nalézání příčin následných poruch.Kancelář má celorepublikovou působnost.

K získání nových poznatků z konstrukční a technologické oblasti, využitelných především při opravách a úpravách motorů slouží průběžně aktualizovaná rubrika Informace. Jednotlivé články provozovatele jsou koncipované tak, aby byly srozumitelné pro většinu zájemců. Prostřednictvím telefonu a e-mailu lze získat podrobné informace i o dalších specializovaných službách dílny. kontakt zde >>

Nabídka:
* opravy klikových hřídelů a ojnic čtyřdobých motocyklových motorů včetně  výroby ložisek
* návrh a výroba vačkových hřídelů do délky 350 mm
* znalecké posudky-opravy a technický stav motorových vozidel
* racingové úpravy motorů
* konstrukční a technologické poradenství
 
 Tel.: 728 365 307